Kim jestesmy

IRCA jest firmą która już od 1919 roku zajmuje się produkcją artykułów spożywczych: wyjątkowo szerokiej gamy produktów przeznaczonych dla piekarstwa i cukiernictwa. Po wielu latach ustawicznego rozbudowywania i modernizowania linii produkcyjnych , w naszych trzy zakładach w Gallarate i Vergiate, zajmujących ponad 50000 m2 powierzchni, jest produkowana bardzo szeroka gama artykułów przeznaczonych dla piekarstwa i cukiernictwa. Uważna obserwacja stale rozwijającego się rynku oraz wsparcie laboratorium badań i rozwoju, wyposażonego w specjalistyczne urządzenia, pozwoliła firmie szybko reagować na potrzeby klientów. Oprócz zwiększenia udziału w rynku krajowym, IRCA osiągnęła znaczące wyniki również za granicą, eksportując do ponad 90 krajów.

Szczególna uwaga kierowana na jakość oferowanych produktów, sprawny system logistyczny i korzystne ceny pozwoliły firmie na stworzenie dobrych relacji z własnymi dystrybutorami.
Przez cały rok opiekujemy się naszymi klientami, aktualizując informacje odnośnie najlepszego wykorzystania produktów i organizując szkolenia prowadzone w naszym laboratorium przez własnych technologów lub najwyższej klasy rzemieślników.
Kontrolerzy jakości IRCA regularnie sprawdzają jakość zarówno surowców jak i finalnych wyrobów, aby zapewnić najwyższy poziom jakościowy.

Certyfikat ISO EN 9001 potwierdza, że system jakości osiągnął wysoki poziom, a osoby odpowiedzialne za ten program stale pracują nad zwiększeniem skuteczności kontroli jakości w każdym jej aspekcie.

Certyfikat